Otwarta nawigacja

Chcesz większych obrotów w każdym sezonie?

Pracowite dni, które zmieniają się w nocne wyjścia, wcześniejsze wiosny i późniejsze jesienie, decyzje podejmowane w ostatniej chwili, aby spotkać się w mieście… dodaj do tych zmieniających się przyzwyczajeń swoich klientów, którzy nie myślą o tym, by napić się drinka lub zjeść posiłek na tarasie, niezliczone możliwości, by OTWORZYĆ SWÓJ TARAS nawet w zimie.
Niezależnie od pory roku zamykanie tarasu to już przeszłość!

Znajdź specjalistę od markiz
Responsive image
Responsive image

Zwiększ swoją zdolność klienta

Wyposażając markizę w tkaninę Orchestra Max, kiedy nadejdzie deszcz lub zaświeci słońce, Twoi klienci będą mogli dłużej pozostać na Twoim tarasie. Orchestra Max chroni przed gorącem, promieniami UV i deszczem. Nie musisz zwijać markizy już przy najmniejszym deszczu, pozostawiając klientom swobodę korzystania z tarasu.

Znajdź specjalistę od markiz

Oszczędzaj czas

Specjalne pokrycie tkaniny Orchestra Max zwiększa jej wodoodporność i ułatwia konserwację. Usuń brud - owady, zanieczyszczenia i kurz - z tkaniny, pozostawiając ją otwartą na deszczu lub po prostu spłucz wodą, aby ułatwić konserwację!

Znajdź specjalistę od markiz
Responsive image

+30%

obrotu może być generowane dzięki zastosowaniu osłony przeciwsłonecznej na tarasie*

Nie przegap dodatkowej możliwości sprzedaży: wybierz tkaninę Orchestra Max, aby chronić swoich klientów, niezależnie od pory roku.

* źródło: CHD Expert

Responsive image

Od ubiegłego roku taras mojej restauracji jest wyposażony w markizy pokryte tkaniną Orchestra Max.

"To zdecydowanie zwiększyło przestrzeń, z której korzystają klienci. Klienci chętnie wybierają miejsca pod markizą niezależnie od pory roku. Wpływa to korzystnie na wizerunek restauracji i mój biznes!"

Dawid,
właściciel restauracji w Warszawa

Orchestra Max idealnym wsparciem sprzedaży

Aby doradzić i wesprzeć Cię w projekcie, Dickson® odwołuje się do najlepszych specjalistów w branży. Ich doświadczenie i know-how będą gwarancją bezpieczeństwa na wszystkich etapach Twojego projektu i zapewnią rozwiązanie i jakościową instalację. Ich cel : Twoja satysfakcja

Czy masz projekt?

*Wpisz kod pocztowy lub nazwę Twojej miejscowości